Вакасия от 09.01.2019

Asystent nauczyciela przedszkola

od 2 488,42 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Asystent nauczyciela przedszkola
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PEDAGOGICZNE
  • UPORZĄDKOWANIE I ZMYSŁ ESTETYCZNY
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY

Zakres obowiązków

STANOWISKO: POMOC NAUCZYCIELA
POMOC NAUCZYCIELOWI, DZIECIOM, PODAWANIE POSIŁKÓW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W PPRZEDSZKOLU, PRZEBIERANIE DZIECI, OKAZJONALNA ZMIANA PIELUCH
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, UMIEJĘTNOĄŚC SAMODZIELNEJ PRACY, UPORZĄDKOWANIE, ZMYSŁ ESTSTYCZNY, KSIĄZECZKA SNAEPIDOWSKA, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚC JEZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO (KOLORY, LICZBY ITP.), GODZINY PRACY OD 9-17, LUB 8-16

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

SZCZECIŃSKA 2, 71-786 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie