Вакасия от 09.01.2019

Diagnosta samochodowy

od 3 200 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia diagnostyczne
  • Uprawnienia diagnosty zgodnie z wymaganiami Transportowego Dozoru Technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych
  • Umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków

— Praca w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, wykonywanie badań technicznych, obsługa klienta.
— Wymagania: 3200 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca: 7:00-15:00, 11:00-19:00 + soboty. Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku diagnosty samochodowego. Wymagane uprawnienia diagnosty zgodnie z wymaganiami Transportowego Dozoru Technicznego. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-15:00) (Tel. 32-359-35-48, 32-359-35-06) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Kolejowa 17, 40-706 Katowice) lub e-mail: bgrochalska@jasfbg.pl

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Kolejowa 17, 40-706 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie