Вакасия от 09.01.2019

Fizjoterapeuta

od 2 250 PLN
Вся Польша
Podlaskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
  • Praca z osobami niepełnosprawnymi

Zakres obowiązków

— ocena stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom rehabilitacyjnym oraz wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do przygotowywania indywidualnego programu rehabilitacji,
— przygotowywanie indywidualnych programów rehabilitacji dla pracowników ZAZ
— wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych,
— prowadzenie dokumentacji rehabilitacyjnej
— kontrolowanie efektywności procesu rehabilitacji
— prowadzenie działalności profilaktycznej, polegającej na kierowaniu i popularyzowaniu zachowań prozdrowotnych oraz kształtowaniu i podtrzymywaniu sprawności i wydolności osób w rożnym wieku w celu zapobiegania niepełnosprawności,
— okresowe oceny efektów rehabilitacji pracowników,
— przestrzeganie tajemnicy służbowej,
— obowiązek wykonywania innych poleceń swoich zwierzchników wiążących się z zakresem czynności, a nie ujętych w niniejszej karcie.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

18-218 Krzyżewo 30, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie