Вакасия от 14.01.2019

Główny konstruktor

5 600 - 6 100 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • samodzielność

Zakres obowiązków

— bieżący nadzór koordynacja prac realizowanych przez pracowników Wydziału Konstrukcyjnego,
— współpraca z innymi Wydziałami przy przygotowaniu ofert dla potencjalnych odbiorców oferowanych usług i wyrobów,
— udział w komisjach przetargowych, inwestycyjnych,
— bieżaca współpraca z producentami maszyn i urządzeń, jednostkami badawczo-rozwojowymi oraz notyfikowanymi w zakresie oceny zgodności w celu wdrożenia nowych rozwiązań projektowych,
— opracowanie oraz wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
— opracowanie i weryfikacja treści wymaganych przepisami bezpieczeństwa Instrukcji Obsługi dla nowych i modernizowanych przez Spółkę wyrobów,
— wykonywanie obliczeń i analiz wytrzymałości projektowych modernizowanych i remontowanych konstrukcji, w tym zastosowanie analizy MES,
— bieżący nadzór nad wykonywaną bieżącą dokumentacją techniczną, konstrukcyjno-wykonawczą w zakresie realizowanych przez Spółkę prac produkcyjnych, modernizacyjnych i remontowych,
— prowadzenie uporządkowanej, systemowej archiwizacji dokumentacji technicznej, konstrukcyjno-wykonawczej oraz nadzór z zachowanie obowiązujących przepisów,
— udział w pracach planowania inwestycjiw zakresie działalności produkcyjno-remontowej, przygotowanie założeń technicznych i prowadzenie procedur przetargowych na realizację zadań,
— zastępowanie Kierownika,
— dbałość o dyscyplinę pracy, przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

KWK Zofiówka, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie