Вакасия от 17.04.2019

Handlowiec

od 3 500 PLN
Вся Польша
Pomorskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • niemiecki, w mowie — C2 — biegły, w piśmie — C2 — biegły
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków

Firma JR okna sp. z o. o. sp. k produkująca stolarkę okienną szuka ambitnych, komunikatywnych osób do pracy w dziale handlowym, na Rynek Niemiecki. Praca w Słupsku. Praca polega na: sporządzaniu wycen
przygotowywaniu i realizacji zamówień, kontakcie z kontrahentami zagranicznymi, dbaniu o wizerunek firmy
zdobywaniu i doskonaleniu wiedzy o naszych produktach: okna, drzwi, rolety; Pracodawca oferuje:
ciekawą i odpowiedzialną pracę, w rozwijającej się firmie, mogącą dać dużo satysfakcji; po okresie próbnym umowę o pracę, atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + prowizja). Umowa na rok z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 8.00- 16.00

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Bałtycka 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie