Вакасия от 16.04.2019

Informatyk

od 3 000 PLN
Вся Польша
Dolnośląskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Zakres obowiązków

1. Administrowanie siecią komputerową:
— opieka nad sprawnym działaniem sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
— konserwacje, instalacje, wdrażanie systemów operacyjnych
— wprowadzanie programów oraz ich uaktualnień
— prowadzenie dokumentacji dotyczącej oprogramowania (licencje, przypisanie do komputerów)
— zapewnienie w miarę możliwości bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego sieci oraz stały nadzór nad jej funkcjonowaniem
— propozycje oraz opiniowanie modernizacji/rozbudowy sprzętu komputerowego
— instalacje urządzeń dodatkowych (drukarki, skanery, karty rozszerzeń itp.)
— udzielanie wskazówek dotyczących użytkowania instalowanych urządzeń, zabezpieczenia danych przed niepowołanym dostępem
— udzielanie informacji i pomocy pracownikom przy korzystaniu z programów komputerowych
— ustalanie kompatybilności sprzętu z oprogramowaniem
— informowanie o potrzebach uaktualniania użytkowanych programów podstawowych oraz oprogramowania dodatkowego, używanego na danej jednostce komputerowej
2. Aktualizacja strony internetowej
3. Przygotowywanie pokazów multimedialnych. Organizowanie od strony technicznej kursów, szkoleń
4. Obsługa kserokopiarki i innych urządzeń biurowych
5. Przygotowywanie informatorów metodycznych
6. Wprowadzanie danych do różnych opracowań i sprawozdań
7. Ochrona danych osobowych w systemie informatycznym i ręcznym, a w szczególności przeciwdziałanie dostępowi osób niepowołanych oraz przeciwdziałanie w przypadku wykrycia naruszeń zabezpieczeń systemu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
8. Obszary działania w zakresie wprowadzania i weryfikowania do SIO
9. Inne czynności zlecone przez dyrektora, wynikające z organizacji pracy

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Komisji Edukacji Narodowej 6A, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie