Вакасия от 12.03.2019

Inspektor ds. budowlanych

3 300 - 5 500 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • uprawnienia budowlane-specjalność konstrukcyjno-budowlana bez ograniczeń
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych — bez ograniczeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość procedur i wymogów przeglądów obiektów budowlanych
  • znajomość procesów inwestycyjnych (umowy, pozwolenia na budowę)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania

Zakres obowiązków

— udział w planowaniu inwestycji w zakresie obiektów budowlanych i budowli,
— nadzór nad właściwym prowadzeniem książek obiektów budowlanych,
— nadzór nad bieżącą realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych,
— prowadzenie zagadnień związanych z dzierżawą obiektów,
udział w pracach inwentaryzacyjnych,
— przygotowanie dokumentacji przetargowej i udział w przetargach,
— kontakt z dostawcami usług (przygotowanie umów, aneksów, protokołów i zamówień),
— gospodarka środkami trwałymi,
— badania rynku poprzez wysyłanie zapytań ofertowych

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Węglowa 4, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie