Вакасия от 16.04.2019

Inspektor w pełnym wymiarze czasu pracy — umowa o pracę na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika (nr ref. 20/TP/19)

od 4 000 PLN
Warszawa
Mazowieckie

Wymagania

  • Inspektor nadzoru budowlanego
  • średnie ogólnokształcące, budowlane
  • Pakiet MS Office
  • Obsługa komputera
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Zakres obowiązków

Prowadzenie dokumentacji związanej z opracowaniem i realizacją planów remontów i inwestycji; proponowanie i planowanie remontów budynków komunalnych i obiektów terenowych, w oparciu o wnioski jednostek terenowych i przeglądy techniczne, z uwzględnieniem możliwości wynikających z planu finansowego ZGN; prowadzenie sprawozdawczości i korespondencji w sprawach jw.; współdziałanie z innymi działami ZGN; współdziałanie z DOM w prowadzonej tematyce; współpraca wewnątrz działu i odnotowywanie prowadzonej korespondencji w dzienniku Działu TP, a także gromadzenie i archiwizowanie prowadzonej korespondencji; rozwiązywanie spraw zadekretowanych przez przełożonych; przygotowywanie materiałów oraz odpowiadanie na bieżącą korespondencję; bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów oraz zarządzeń związanych z procedurą zleceń oraz realizacji i planowanych remontów; uczestnictwo w seminariach i szkoleniach zawodowych; wykonywanie innych poleceń przełożonych w zakresie prac związanych z działalnością ZGN Mokotów.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie