Вакасия от 13.08.2019

Kelner

od 2 250 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • zasadnicze zawodowe, inne
  • Książeczka sanitarno — epidemiologiczna

Zakres obowiązków

— Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, tj.: przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów do konsumpcji, doradzanie konsumentowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów,obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w części handlowej zakładu gastronomicznego, np.: elektronicznych kas kelnerskich, kalkulatorów, komputerów, kostkarek do lodu, zmiana nakryć i obrusów w obecności konsumenta, sprzątanie ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych, inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanitarno-higienicznych;
obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi.
— Wynagrodzenie: 2250 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca w systemie 12 — godzinnym (9:00-21:00). Praca również w soboty i niedziele + święta. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku kelnera. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Wymagane umiejętności: pracy w zespole, punktualność. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 502-166-481, 608-517-948) w godzinach 9:00-18:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Juliusza Ligonia 1, 40-036 Katowice).

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Mysłowicka 20a, 40-487 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie