Вакасия от 06.12.2018

Kierownik do spraw sprzedaży

od 3 000 PLN
Вся Польша
Lubuskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • chiński, w mowie — C2 — biegły, w piśmie — C2 — biegły

Zakres obowiązków

— Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, ppoż, i ergonomii i ochrony środowska,
— Organizowanie pracy działu sprzedaży,
— Negocjowanie warunków sprzedaży z klientami( w tym klienci obywatelstwa Chińskiego),
— Analizowanie raportów i prognoz dotyczących rynku sprzedaży (przekazywanie raportów sprzedaży do pracodawcy) ,
— Kierowanie podległym zespołem oraz dbanie o jego rozwój,
— Planowanie i realizacja sprzedaży,
— Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników,
— Tworzenie strategii działań handlowych we współpracy z innymi działami,
— Inicjowanie i zgłaszanie przełożonemu projektów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży,
— Kontrolowanie przepływu środków finansowych.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

ŻEGLARSKA 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie