Вакасия от 12.03.2019

Konstruktor

do 2 750 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • Inżynier mechanik — maszyny i urządzenia przemysłowe (wymagany staż — lata: 1)
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • angielski, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany

Zakres obowiązków

Wykształcenie wyższe inżynierskie- mechanika i budowa maszyn lub pokrewne; rok doświadczenia zawodowego; mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego; znajomość budowy maszyn i zagdanień z zakesu hydrauliki, elektrotechniki i elektroniki; znajomość programów CAD: Autodesk, Inventor, Solid Edge, Solidworks; prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: projektowanie urządzeń i stanowisk kontrolno-pomiarowych i technologicznych z zastosowaniem konstrukcji mechanicznych, hydrauliki, elektroniki, podzespołów elektromechanicznych systemów informatycznych; miejsce pracy: Pyskowice

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wielowiejska 53, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie