Вакасия от 13.03.2019

Kontroler jakości

3 300 - 5 500 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, techniczne
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do badań nieniszczących połączeń spawanych wg normy PN-EN ISO 9712
  • samodzielność
  • dbałość o dyscyplinę pracy, przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur
  • współpraca z innymi działami
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność skutecznej komunikacji

Zakres obowiązków

— nadzór i bieżąca kontrola nad przebiegiem procesu produkcyjnego,
— kontrola prac spawalniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
— kontrola wyrobów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
— kontrola stosowanych w procesie technologicznym materiałów i urządzeń,
— kontrola warunków wykonywania prac,
— nadzór nad wyposażeniem pomiarowym do kontroli i badań w tym połączeń spawanych,
— odbiór końcowy wyrobów i zwalnianie ich do montażu lub wysyłki

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wydz. remontowe — Pniówek Zofiówka, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie