Вакасия от 12.03.2019

Lider techniczny — koordynator techniczny

od 4 500 PLN
Вся Польша
Dolnośląskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, elektryczne
  • Uprawnienia SEP powyżej 1KV

Zakres obowiązków

Nadzór na przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji i systemów technicznych budynku z należytą starannością i sumiennością, zgodnie z wytyczonym harmonogramem w określonym zakresie przedmiotowym i czynności serwisowych.
Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami. Nadzorowanie procesu prac związanych z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac.
Techniczna eksploatacja obiektu, w tym terminowość wykonywania przeglądów zgodnie z harmonogramem. Nadzór nad eksploatacją przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne). Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług.
Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie. Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników. Dokumentacje techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności. Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie. Miejsce pracy Osła 1 L, 59-706 Gromadka/ Obiekt Panattoni Park Krzywa.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy

59-706 Osła 1, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie