Вакасия от 09.11.2018

Młodszy asystent/ Asystent/ Starszy asystent

od 2 100 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat)

Zakres obowiązków

Sprawowanie nadzoru sanitarnego nad żywnością, innymi składnikami żywności, substancjami pomagającymi w przetwarzaniu oraz materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością przywożoną i wywożoną z zagranicy w tym: przeprowadzanie granicznej kontroli sanitarnej na drogowym przejściu granicznym w Gronowie, kolejowym przejściu granicznym w Braniewie oraz na terenie portu morskiego w Elblągu. Sprawowanie nadzoru sanitarnego nad jakością zdrowotną żywności produkowanej i wprowadzanej do obrotu w nadzorowanych zakładach, pobieranie prób do badań laboratoryjnych.
I zmiana: 07.30 — 15.05
Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Generała Józefa Bema 40, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie