Вакасия от 09.01.2019

NAUCZYCIEL

od 2 650 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Nauczyciel przedszkola
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przedszkolna
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • UPORZĄDKOWANIE I ZMYSŁ ESTETYCZNY
  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • SAMODZIELNOŚĆ
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Zakres obowiązków

PROWADZENIE ZAJĘĆ Z DZIEĆMI, OPIEKA NAD DZIEĆMI, ANIMACJE, GRUPY 18 OSOBOWE, POMOC NAUCZYCIELA DO DYSPOZYCJI, UŻYWANIE PROSTYCH ZWROTÓW DO DZIECI W JĘZYKACH OBCYCH, NP. AUFRAUMEN BITTE (POSPRZĄTAĆ PROSZĘ), AWANS ZAWODOWY,
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA, SAMODZIELNA PRACA, UPORZĄDKOWANIE, ZMYSŁ ESTETYCZNY, KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE DODATKOWO PUNKTOWANE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO, ANGIELSKIEGO (KOLORY, LICZBY, ITP.), WYNAGRODZENIE BRUTTO 2650 ZŁ STAŻYSTA PLUS PREMIA, DODATKI, W ZALEŻNOŚCI OD STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO, PRACA W GODZINACH 07.00-17.00, PO 7 GODZIN W PRZEDSZKOLU, 1 GODZINA W DOMU NA PRZYGOTOWANIE SIĘ, PŁATNE SZKOLENIA, STUDIA PODYPLOMOWE

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

SZCZECIŃSKA 2, 71-786 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie