Вакасия от 09.01.2019

Nauczyciel przedszkola

od 2 650 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Nauczyciel przedszkola
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PEDAGOGICZNE, PEDAGOGIKA SPECJALNA
  • UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY
  • UPORZĄDKOWANIE I ZMYSŁ ESTETYCZNY
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Zakres obowiązków

PROWADZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU Z DZIEĆMI, OPIEKA NAD DZIEĆMI, ANIMACJE, GRUPY 18 OSOBOWE, POMOC NAUCZYCIELA DO DYSPOZYCJI, UŻYWANIE PROSTYCH ZWROTÓW DO DZIECI W JĘZYKACH OBCYCH AUFRUMEN BITTE (POSPRZĄTAĆ PROSZĘ), AWANS ZAWODOWY
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE-PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY Z DZIEĆMI, UPORZĄDKOWANIE, ZMYSŁ ESTETYCZNY, KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA, DODATKOWO PUNKTOWANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO (KOLORY, LICZBY ITP) PRACA 7 GODZIN W PRZEDSZKOLU I 1 GODZINA W DOMU NA PRZYGOTOWANIE SIĘ , PŁATNE SZKOLENIA, STUDIA PODYPLOMOWE, WYNAGRODZENIE OD 2650,00 BRUTTO -STAŻYSTA + PREMIA, DODATKI W ZALEŻNOŚCI OD STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

SZCZECIŃSKA 2, 71-786 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie