Вакасия от 09.01.2019

Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury

od 2 300 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury (wymagany staż — lata: 0, miesiące: 2)
  • średnie zawodowe, techniczne
  • obsługa maszyn produkcyjnych (wymagany staż — lata: 0, miesiące: 2)
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Zakres obowiązków

Obsługiwanie maszyn do produkcji opakowań i tektur, zapoznawanie ze zleceniem produkcyjnym i specyfikacją produktu , przeprowadzenie montażu i demontażu zespołów roboczychmaszyn , wykonywanie produkcji zgodnie z wytycznymi, wykrywanie i usuwanie usterek , udział w remontach maszyn, pobieranie i rozliczanie materiałów eksploatacyjnych .

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy

98-430 Mieleszyn 131, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie