Вакасия от 12.03.2019

Operator transportu wewnętrznego

od 2 300 PLN
Вся Польша
Małopolskie

Wymagania

  • podstawowe
  • KURS: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym (w tym wózki boczne wysokiego składowania) z wymianą butli gazowych zasilających wózki.
  • I WJO WÓZKI JEZDNIOWE PODNOŚNIKOWE, W TYM SPECJALIZOWANE: ZE ZMIENNYM WYSIĘGIEM WRAZ Z UDT
  • Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej
  • OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Komputerowa obsługa hurtowni, magazynu oraz wózków widłowych

Zakres obowiązków

— Przygotowywanie wysyłek;
— Etykietowanie/linkowanie;
— Rozładunki wahadeł;
— Rozładunki dostaw;
— Etykietowanie dostaw;
— Obsługa skanera;
— Dzienna częściowa inwentaryzacja;
— Obsługa AGV (załadunki/rozładunki);
— Dostarczanie palet do strefy przepakowywania;
— Dokumentacja logistyczna;
— Inne prace logistyczne wyznaczone przez SV/Lidera;

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Europejska 50, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie