Вакасия от 09.01.2019

Opiekun klienta detalicznego

od 2 900 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • zasadnicze zawodowe

Zakres obowiązków

Mamy pracę dla dojrzałych i chcących wciąż się rozwijać i znajdować nowe pasje, w tym osób 40+, 50+, 60+. Jest to praca wykonywana z wiarą w misję przygotowywanych publikacji, oparta na poszanowaniu wartości patriotycznych i religijnych.
Sprzedajemy wspaniałe i wartościowe publikacje znanych i cenionych autorów.
Zapewniamy bezpieczeństwo — legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy — zlecenie. Osoby, które dołączą do naszego zespołu będą pracować w nowoczesnym biurze.

Praca u nas zapewnia niezależność finansową: oferujemy stałą, gwarantowaną pensję, przejrzysty system motywacyjny, bonusy, konkursy, umowę ze składką ZUS, możliwość awansu i rozwoju zawodowego, elastyczny grafuk, przyjemna atmosferę dzięki której zostaniesz z nami na dłużej i komfortowe warunki.
Nie wymagamy doświadczenia — organizujemy szkolenia, wszystkiego uczymy, zaś za poświęcony na nie czas zapłacimy. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą choćby dorobić lub zarobić dobre pieniądze.

Szukamy osób, które wciąż chcą robić coś dla siebie i swoich najbliższych — gwarantujemy prestiżową posadę w wydawnictwie popularnonaukowym i katolickim.

Doceniamy zwłaszcza osoby, które lubią kontakt z drugim człowiekiem — miłe, pełne ciepła i empatii rozmowy.

Rozumiemy, że są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez pracy — to właśnie do nich skierowana jest nasza oferta. Szukamy sumiennych, zaangażowanych w wykonywane obowiązki pracowników. Dzięki rozbudowanym szkoleniom nawet osoby, które przez całe życie robiły coś całkiem innego mają szansę na dobrą pracę!

Praca polega na kontaktach handlowych z klientami tak zdobywaniu nowych jak i utrzymywaniu relacji z tymi, którzy już kupili książki z naszego wydawnictwa. Kontakt z klientem jest przede wszystkim pośredni — czyli przez telefon.

Wymagamy zaangażowania w wykonywane obowiązki, sumienności i uczciwości — szukamy po prostu solidnych pracowników!

Kontakt telefoniczny z klientem detalicznym, prezentacja oferty wydawnictwa, sprzedaż produktów wydawnictwa, obsługa posprzedażowa.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Miejsce pracy

Mirowska 35, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Контакты работодателя

Все вакансии

Другие вакансии в разделе «Вакансии»