Вакасия от 18.03.2020

Opiekunka dziecięca w żłobku

od 2 720 PLN
Gdańsk
Pomorskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Zakres obowiązków

1. opieka nad dziećmi zarówno na sali zbaw jaki i w pozostałych pomieszczeniach przedszkolnych, a także podczas spacerów lub wyjść poza obręb obiektu
2.dbanie o utrzymanie ładu, porządku i estetyki w pomieszczeniach żłobka
3.układanie zabawek i okresowego ich mycia lub prania oraz dezynfekowania
4.przyjmowanie z cateringu posiłków i ich rozdziału oraz podawania dzieciom
5.udzielanie pomocy przy spożywaniu posiłków przez dzieci w tym karmienia oraz sprzątania po nich
6.udzielanie pomocy przy wykonywaniu przez dzieci czynności o charterze sanitarno — higienicznym i opróżnianiu
7. rozkładanie i składanie leżaków oraz pościeli, a także udzielenia pomocy w sprawowaniu nadzoru podczas sjesty wypoczynkowej dzieci
«8.odbiór od prawnych opiekunów i wydawania im dzieci do i ze żłobka,
9.udzielanie pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci w szatni

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Żwirki i Wigury, 80-464 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie