Вакасия от 09.01.2019

Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

od 2 774,96 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PEDAGOGICZNE, PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA LUB OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA
  • UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI
  • UPORZĄDKOWANIE I ZMYSŁ ESTETYCZNY

Zakres obowiązków

STANOWISKO: OPIEKUN W ŻŁOBKU/NAUCZYCIEL
PROWADZENIE ZAJĘĆ Z DZIEĆMI, OPIEKA NAD DZIEĆMI, ANIMACJE, GRUPA 12 OSOBOWA, POMOC NAUCZYCIELA DO DYSPOZYCJI, UŻYWANIE PROSTYCH ZWROTÓW DO DZIECI W JĘZYKACH OBCYCH NP AUFRUMEN BITTE (POSPRZĄTAĆ PROSZĘ)
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE:PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA LUB OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA, KURS OPIEKUNA W ŻŁOBKU, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY, UPORZĄDKOWANIE, ZMYSŁ ESTETYCZNY, DOBRY KONTAKT Z MAŁYMI DZIEĆMI, KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE DODATKOWO PUNKTOWANE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO (KOLORY, LICZBY ITP.), PRACA JEDNOZMIANOWA W RAMACH CZASU PRACY PLACÓWKI 7-17 PO 8 GODZIN.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas nieokreślony

SZCZECIŃSKA 2, 71-786 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie