Вакасия от 14.01.2019

Pomoc medyczna/Recepcja w klinice weterynaryjnej

od 2 250 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące

Zakres obowiązków

— obsługa recepcji (umawianie wizyt, osbługa interesantów, przyjmowanie i rozliczanie wpłat);
— obsługa programu komputerowego kliniki;
— wystawianie paragonów, faktur;
— pomoc lekarzom podczas przyjmowania wizyt;
— praca ze zwierzętami;
— czynności techniczno — porządkowe (wyprowadzanie psów, dbanie o ład i czystość na terenie kliniki, prace porządkowe)

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas okreslony 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Ul Żwirki i Wigury Mikołów oraz ul. Powstańców 7 Orzesze- (w zależności od potrzeby obsady stanowiska pracy).
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn — Ndz , II zmiany: 7.00-15.00, 14.00-22.00 (system pracy równoważny-grafik ustalany z pracodawcą).

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy

43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie