Вакасия от 12.03.2019

Pomocnik elektryka

od 2 400 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • brak lub niepełne podstawowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

— Pracownik na w/w stanowisku będzie wykonywał prace fizyczną przy budowie sygnalizacji świetlnych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
Miejsce pracy: 40-611 Katowice ul. Fabryczna 15, oraz teren Katowic i pobliskich miast.
— Zakres obowiązków: wykopy, pomocnik operatora koparki, budowa kanalizacji kablowej, pomocnik elektromontera przy pracach związanych z montażem konstrukcji na drogach, wciąganie okablowania, zabudowa urządzeń, czyszczenie konstrukcji, malowanie oraz mycie.
— Wynagrodzenie: 2400 zł brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 9 miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca: 7:00-15:00. Wykształcenie BEZ znaczenie. Doświadczenie NIE jest wymagane. Umiejętność pracy w warunkach drogowych. Kontakt osobisty (ul. Fabryczna 15, 40-611 Katowice) w godzinach 11:00-13:00 lub e-mail: synchrogop@synchrogop.pl/

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy

40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie