Вакасия от 17.04.2019

pracownik centrum logistycznego

od 17,5 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • podstawowe

Zakres obowiązków

— praca w trybie zmianowym w godz. od 6:00/18:30 do 16:30/5:00 w Sosnowcu, ul. Inwestycyjna 19
— gotowość do pracy w nadgodzinach (na żądanie)
— umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
— zdolność podnoszenia ciężarów do 15 kilogramów z uprawnieniami dostosowanymi do potrzeb danej osoby lub bez nich
— zdolność do stania/chodzenia przez 10-12 godzin
— gotowość i zdolność do częstego pchania i ciągnięcia ciężarów, kucania, zginania się oraz sięgania po przedmioty
— zdolność do częstego wchodzenia po schodach i schodzenia z nich z zachowaniem bezpieczeństwa (odnosi się do lokalizacji ze schodami)
— zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych na wysokości maks. 17 metrów (odnosi się do budynków z takimi konstrukcjami)
— gotowość i zdolność do obsługi sprzętu zmechanizowanego, np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku.
Praca przy obsłudze lub w pobliżu ruchomych części mechanicznych; zmienny poziom hałasu, który może być dość wysoki; wysokie tempo pracy.
Pracodawca zapewnia darmowy transport do/z miejsca pracy — Zawiercie ul. Sikorskiego.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Inwestycyjna 19, 41-208 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie