Вакасия от 11.01.2019

Pracownik produkcji

od 14,7 PLN
Вся Польша
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa (wymagany staż — lata: 0, miesiące: 6)
  • zasadnicze zawodowe
  • Książeczka do celów sanitarno — epidemiologicznych

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa maszyn produkcyjnych, która polega na zapewnieniu właściwej ilości surowca (głównie bekonu), w odpowiednim czasie i właściwej gramaturze; kontrola jakości produkowanych wyrobów; prace porządkowe; dbałość o linię technologiczną; zgłaszanie liderowi linii/kierownikowi zmianowemu wszystkich nieprawidłowości; rzetelne wypełnianie dokumentów produkcyjnych; stosowanie się do wszystkich obowiązujących zasad higienicznych, jakościowych , BHP i Ppoż.

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wojska Polskiego 1/19, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie