Вакасия от 13.03.2019

Pracownik Serwisu Ogumienia

od 2 250 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków

— Prostowanie felg stalowych i aluminiowych.
— Miejsce pracy Sosnowiec
— Wynagrodzenie: 2250 zł/brutto + premia do 100%. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony.
— Praca: 8:00-16:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana KONIECZNIE umiejętność prostowania felg stalowych i aluminiowych. Kontakt wstępnie telefoniczny (7:00-18:00) (Tel. 660-419-900) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Gliwicka 199 m. 1, 40-860 Katowice).

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Mikołajczyka 25, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie