Вакасия от 11.01.2019

referent

2 450 - 3 400 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie — A2 — niższy średnio zaawansowany, w piśmie — A2 — niższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie — A2 — niższy średnio zaawansowany, w piśmie — A2 — niższy średnio zaawansowany

Zakres obowiązków

Przyjmowanie dostaw na magazyn oraz ich kontrola pod względem ilościowym i jakościowym (sprawdzanie zgodności z dokumentacją).Wydawanie i ewidencjonowanie wydanego towaru z magazynu. Nadzór prowadzenie rejestru stanów magazynowych, dokumentacji magazynowej. Bieżące przeprowadzanie inwenteryzacji, planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi. Ścisła współpraca z Działem Produkcji. Zastępowanie współpracowników w razie ich nieobecności. Działanie zgodnie z interesem firmy.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Traugutta 4 a, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie