Вакасия от 11.09.2019

Referent

od 2 840 PLN
Вся Польша
Pomorskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • obsługa komputera MS Ofice

Zakres obowiązków

zamieszczanie w miejscu publicznie dostępnym w siedzibie zamawiającego ogłoszeń o zamówieniu publicznym, przesyłanie korespondencji elektronicznej na obowiązujące strony internetowe w zakresie ogłoszeń o zamówieniach, opracowywanie projektów pism dotyczących zamówień publicznych, pobieranie i przekazywanie do kancelarii wszelkiej korespondencji związanej z zamówieniami publicznymi, znajomość przepisów związanych z zamówieniami publicznymi, kompletowanie dokumentacji prowadzonych postępowań, rejestrowanie teczek dokumentacji z przeprowadzonych i zakończonych postępowań. Umowa na 12 miesięcy; godziny pracy: 7.30- 15.30

Rodzaj umowy

Umowa o pracę w zastępstwie

Miejsce pracy

76-271 Lędowo-Osiedle 1N, powiat: słupski, woj: pomorskie