Вакасия от 06.12.2018

Referent do spraw administracyjno kadowych

od 2 400 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • Bardzo dobra znajomość Word i Excel

Zakres obowiązków

— Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników. Nadzór nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy pracowników. Nadzór nad szkoleniami BHP, badaniami lekarskimi. Ewidencja urlopów pracowniczych. Prowadzenie akt osobowych pracowników. Pomoc w innych działach
— Wynagrodzenie: 2400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas określony 1 roku. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca : 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie minimum średnie. Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku. Mile widziana znajmość programu Sage Kadry i Płace I PŁATNIK. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel.: 500-237-876)w godzinach: (8:00-16:00) lub e-mail: grzondziel@dako-pt.com

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Grabowa 2, 40-172 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie