Вакасия от 11.02.2019

Samodzielny księgowy

2 500 - 4 000 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, kierunek: księgowość, rachunkowość
  • Chęć do pracy

Zakres obowiązków

— Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPIR.
— Wynagrodzenie od 2500 do 4000 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
— Praca w godz. 09:00-17:00. Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe. Wymagane min. 2 lata doświadczenia w księgowości, chęć do pracy. Wymagana znajomość programu Symfonia. Wymagana umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku oraz pracy w zespole. Kontakt telefoniczny (tel.: 512-628-766, 668-788-648) w godz.: 10:00-15:00 lub e-mail: krpprestige@gmail.com

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Wojewódzka 34/2, 40-026 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie