Вакасия от 09.01.2019

SORTOWACZ

od 14,7 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Sortowacz
  • średnie ogólnokształcące
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH
  • angielski, w mowie — A1 — początkujący, w piśmie — A1 — początkujący
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

Zakres obowiązków

SORTOWANIE PRODUKTÓW LUB MATERIAŁÓW Z UWZGLĘDNIENIEM CELU SORTOWANIA, IDENTYFIKOWANIE POSZCZEGÓLNYCH RODZAJÓW PRODUKTÓW LUB MATERIAŁÓW, UMIESZCZANIE ICH W ODPOWIEDNICH POJEMNIKACH LUB MIEJSCACH SKŁADOWANIA, WYODRĘBNIANIE WYBRAKOWANYCH PRODUKTÓW, ROZŁADOWANIE- ZAŁADOWANIE TOWARÓW
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ SKŁADOWANIA TOWARU ZA POMOCĄ WÓZKA JEZDNIOWEGO LUB PALETOWEGO, BRAK PRZECIWSKAZAŃ LEKARSKICH, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, ANGIELSKIEGO- PODSTAWOWA
PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED SPOTKANIEM
PRACA W WOLNE DNI
STAWKA ZA GODZINĘ 14,70 ZŁ
20 GODZIN PRACY W TYGODNIU
PRACA W GODZINACH: 07:00-11:00 LUB 14:00-18:00

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

ŁUKASIŃSKIEGO 110, 71-215 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie