Вакасия от 12.03.2019

Specjalista do spraw logistyki

od 2 700 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Specjalista do spraw logistyki (wymagany staż — lata: 1)
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • OBSŁUGA KOMPUTERA

Zakres obowiązków

RACJOLNALNE I OSZCZĘDNE GOSPODAROWANIE MIENIEM ORAZ ŚRODKAMI BUDŻETOWYMI PRZEZNACZONYMI NA INWESTYCJE, REMONTY, WYPOSAŻENIE I DZIAŁALNOŚĆ STATUSOWĄ JEDNOSTKI. REALIZACJA WYDATKÓW ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, PROWADZENIE OBOWIĄZUJĄCEJ DOKUMENTACJI W TYM ZAKRESIE. PROWADZENIE GOSPODARKI MATERIAŁOWEJ, OBSŁUGI TRANSPORTOWEJ ORAZ DOKUMENTACJI W TYCH ZAKRESACH. UDZIAŁ W PRACACH KOMISJI PRZETARGOWEJ. ORGANIZACJA DOZORU OBIEKTÓW WK OHP I NADZÓR NAD JEGO REALIACJĄ W PODLEGŁYCH JEDNOSTKACH. KONTROLA MERYTORYCZNA DOKUMENTACJI FINANSOWEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY ORAZ JEDNOSTEK PODLEGŁYCH.

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE EKONOMICZNE LUB LOGISTYKA, BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

DWORCOWA 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie