Вакасия от 09.01.2019

Specjalista do spraw marketingu i sprzedaży

od 2 400 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące, inne

Zakres obowiązków

— Współpraca z klientami firm. Opracowanie analiz sprzedaży dla klientów.
— Wynagrodzenie od 2400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne. Wymagana wiedza z zakresu marketingu i e-marketingu,
b. dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), umiejętność tworzenia prostych grafik komputerowych, dobra znajomości pakietu MS Office, prawo jazdy kat. «B» (praktyczna umiejętność jazdy), preferowana znajomość systemów klasy MRP, wysokie zdolności interpersonalne komunikatywności i umiejętności pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: dwieczorek@baildonit.com

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Bracka 28, 40-858 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie