Вакасия от 11.02.2019

Specjalista ds. handlowych

4 000 - 4 500 PLN
Вся Польша
Pomorskie

Wymagania

  • angielski, w mowie — C2 — biegły, w piśmie — C2 — biegły
  • Znajomość pakietu MS Office
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • rosyjski, w mowie — A1 — początkujący, w piśmie — A1 — początkujący
  • niemiecki, w mowie — A1 — początkujący, w piśmie — A1 — początkujący

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie min. za: szukanie nawiązywanie kontaktów handlowych, opracowanie ofert handlowych, negocjacje, analiza umów. Kompletowanie dokumentów, tłumaczenie ich, pilnowanie terminów składania ofert. Wyszukiwanie proponowanie targów, wystaw. Projektowanie materiałów reklamowych dla całej firmy. Koordynowanie publikacji prasowych.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie