Вакасия от 12.03.2019

Specjalista ds. personalnych

3 200 - 5 000 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie kierunkowe: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • znajomość prawa pracy, ustawy o ZFŚS
  • umiejętność redagowania pism i komunikatów dla pracowników
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • mile widziane 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków

— prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji pracowników,
— współpraca i wsparcie dla pracowników we wszystkich sprawach personalnych,
— realizacja procesów HR-owych,
— udział w projektowaniu oraz realizacji programów szkoleniowych i rozwoju pracowników,
— współpraca przy tworzeniu biuletynu informacyjnego,
przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, sprawozdań,
— organizacja spotkań i imprez dla pracowników i ich rodzin,
— udział w innych projektach realizowanych przez Dział Personalny,
— współpraca z innymi działami Spółki

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Węglowa 4, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie