Вакасия от 15.03.2019

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

od 3 500 PLN
Вся Польша
Wielkopolskie

Wymagania

  • średnie zawodowe
  • niemiecki, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • sumienność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków

Organizowanie transportu samochodowego towarów eksportowych i importowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju: obsługa urządzeń biurowych, takie jak: komputery, telefaksy, telefony,

ZADANIA ZAWODOWE:
— opracowywanie instrukcji wysyłkowych i materiałów
informacyjnych dla klientów,
— organizowanie wyładunku towarów lub załadunku ich
do samochodów,
— sporządzanie umów z klientami, kontrahentami krajowymi
i zagranicznymi,
— uzgadnianie sposobów i miejsc dostarczenia ładunku,
— prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami,
klientami krajowymi i zagranicznymi,
— prowadzenie rozliczeń wysyłki towarów,
— prowadzenie korespondencji z klientami,
— prowadzenie rozmów z klientami i kontrahentami
w obcych jezykach,

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

ŚWIDLIŃSKA 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie