Вакасия от 11.01.2019

SPRZĄTACZKA BIUROWA

od 14,7 PLN
Szczecin
Zachodniopomorskie

Wymagania

  • Sprzątaczka biurowa (wymagany staż — lata: 2)
  • podstawowe
  • UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA
  • zasadnicze zawodowe
  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
  • PRACA NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3 METRÓW

Zakres obowiązków

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ W KLUBIE FITNESS W GODZINACH JEGO ZAMKNIĘCIA, SPRZATANIE POWIERZCHNI MOKRYCH, SAL FITNES, SIŁOWNI, PORZĄDKOWANIE STREFY WOLNYCH CIĘZARÓW, KORTÓW SQUASH, POMOC W PRZYGOTOWYWANIU OFERTY DLA KLIENTÓW Z UKRAINY
WYMAGANIA:
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE MILE WIDZIANE, UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA, UPRAWNIENIA DO PRACY NA WYSOKOŚCI POW. 3 METRÓW-MILE WIDZIANE , MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, PRACA W GODZINACH: 22:00-04:00,
STAWKA ZA GODZINĘ 14,70 ZŁ, PRACA W WOLNE DNI

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

STRUGA 15, 70-777 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie