Вакасия от 13.08.2019

Sprzedawca

od 2 250 PLN
Katowice
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: handlowe
  • Książeczka sanitarno — epidemiologiczna

Zakres obowiązków

— Przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży; przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczanie; składowanie towarów w punkcie sprzedaży z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania; kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży; obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość; zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych; dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska i systemu HACCP.
— Wynagrodzenie: 2250 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
— Praca w systemie 8-godzinnym (6:00-14:00, 11:00-19:00) lub 12 — godzinnym (7:00-19:00). Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe handlowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku sprzedawca- kasjer. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Wymagane umiejętności: pracy w zespole, punktualność. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 502-166-481, 608-517-948) w godzinach 9:00-18:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Juliusza Ligonia 1, 40-036 Katowice).

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Juliusza Ligonia 1, 40-036 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie