Вакасия от 03.12.2019

Starszy Analityk Biznesowy

od 12 500 PLN
Gdańsk
Pomorskie

Wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: informatyka lub pokrewne
  • angielski, w mowie — C1 — zaawansowany, w piśmie — C1 — zaawansowany

Zakres obowiązków

— Konwersja dużej liczby strukturalnych i niestrukturalnych danych klientów przy użyciu zaawansowanych rozwiązań analitycznych;
— Używanie i samodzielne dopasowywanie różnych modeli matematycznych i ekonometrycznych, opracowanie modeli opisowych i predykcyjnych, które zapewnią podejmowanie lepszych decyzji;
— Zamiana analizowanych danych w realne wyniki i wartość biznesową;
— Tworzenie wysokiej jakości wizualizacji danych we współpracy z analitykami biznesowymi;
— Skuteczna komunikacja z innymi działami (menedżerami produktów, inżynierami) w celu omówienia złożonych danych i specyfikacji technicznych;
— Ciągłe poszerzanie wiedzy w zespole, uczestniczenie we wspólnych sesjach wymiany wiedzy.
— Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie integracyjnym zespołem agile i grupami wsparcia IT

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

AL. GRUNWALDZKA 472D, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie