Вакасия от 11.09.2019

Starszy referent

od 2 904 PLN
Вся Польша
Pomorskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • obsługa komputera MS Ofice
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Zakres obowiązków

sprawdzanie pod względem merytorycznym i zatwierdzanie prawidłowości naliczania kosztów przejazdów, opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, terminowe przygotowywanie dokumentacji do wypłaty należności ( dodatku za rozłąkę zwrot kosztów dojazdów), sporządzanie projektów planów potrzeb rzeczowo-finansowych, opracowywanie danych do oceny sytuacji kadrowej żołnierzy zawodowych, prowadzenie ewidencji żołnierzy zawodowych w systemie informatycznym, prowadzenie planu urlopów żołnierzy zawodowych, prowadzenie rozliczania faktur za noclegi żołnierzy zawodowych, sporządzanie projektu rozkazu dziennego komendanta. Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.30- 15.30

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Miejsce pracy

76-271 Lędowo-Osiedle 1N, powiat: słupski, woj: pomorskie