Вакасия от 17.04.2019

Starszy teleinformatyk

2 400 - 2 650 PLN
Вся Польша
Dolnośląskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, informatyczne

Zakres obowiązków

Administrowanie sieciami i systemami teleinformatycznymi. Prowadzenie wsparcia użytkownika systemów teleinformatycznych pod względem sprzętowym i programowym. Konserwacja sprzętu teleinformatycznego. Prowadzenie dokumentacji technicznej.
Udział w budowie i administrowaniu sieciami i systemami teleinformatycznymi (administrowanie od strony sprzętowej i programowej sieciami LAN oraz serwerami na platformach Windows), udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu sieciowego i komputerowego, instalacja oraz aktualizacja oprogramowania systemowego i użytkowego, udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji oraz prowadzenie gospodarki materiałami eksploatacyjnymi sprzętu teleinformatycznego, udzielanie wsparcia dla użytkownika końcowego, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych, sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa
w administrowanych sieciach i systemach teleinformatycznych.
Praca w systemie jednozmianowym w godzinach: poniedziałek — czwartek od 07.00-15.30, w piątek 07.00 — 13.00, proponowane wynagrodzenie: 2400 zł — 2650 zł (wynagrodzenie zasadnicze) + premia + dodatki za wysługę lat.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Aleja Wojska Polskiego 54, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie