Вакасия от 17.04.2019

Stażysta, docelowo inspektor o specjalności budowlanej (inżynier budownictwa) Oddziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Lublinie

od 3 000 PLN
Lublin
Lubelskie

Wymagania

  • Inżynier budownictwa — budownictwo ogólne
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE

Zakres obowiązków

1.Inicjowanie przedsięwzięć mających na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu technicznego pomieszczeń sądowych oraz poprawę stanu technicznego obiektów budowlanych, sieci, instalacji i urządzeń funkcjonujących w budynkach i na terenie nieruchomości podległych Sądowi Okręgowemu.
2.Opracowywanie projektów planów perspektywicznych w zakresie drobnych remontów obiektów sądu oraz przedsięwzięć mających na celu poprawę warunków funkcjonowania Sądu Okręgowego i sądów funkcjonalnych.

Szczegółowe informacje nt. zakresu obowiązków oraz wymagań dot. kandydatów dostępne są na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Lublinie: www.lublin.so.gov.pl
Oznaczenie konkursu: D.Kd.111-8/19

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 43, 20-076 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie