Вакасия от 16.07.2019

Stażysta (docelowo młodszy referent)

od 2 250 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac kancelaryjno biurowych i pomocniczych, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych oraz korespondencji, sporządzanie projektów pism, zapewnianie obiegu dokumentów oraz ich ewidencjonowanie i rejestrowanie, wykonywanie zarządzeń, poleceń i decyzji prokuratorów, udzielanie informacji interesantom, archiwizowanie, obsługa urządzeń biurowych.
I zmiana 07.30 15.30
oferta otwarta-konkursowa
Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej: www.elblag.po.gov.pl w dziale «praca».
Termin składania dokumentów — 31.07.2019

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Bulwar Zygmunta Augusta 13, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie