Вакасия от 17.07.2019

Technik do spraw utrzymania obiektu

4 000 - 4 200 PLN
Вся Польша
Pomorskie

Wymagania

  • średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż — lata: 0, miesiące: 6)
  • Czytanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków

-Bieżące utrzymanie infrastruktury technicznej budynku oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych,
-Wykonanie okresowych przeglądów systemów i instalacji,
-Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej,
-Monitorowanie prac zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku,
-Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz organizacji w celu zapewnienia utrzymania infrastruktury technicznej budynku,
-Wspieranie działań mających na celu poprawę funkcjonowania, optymalizację pracy systemów technicznych,
-Kontakt 696-024-881
-Miejsce pracy Tczew,
-Zmianowość 6-18, 18-6.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy

83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie