Вакасия от 09.11.2018

Zarządca nieruchomości

od 2 100 PLN
Вся Польша
Warmińsko-Mazurskie

Wymagania

  • średnie ogólnokształcące
  • ukraiński, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany
  • Prawo jazdy kat. B
  • rosyjski, w mowie — B1 — średnio zaawansowany, w piśmie — B1 — średnio zaawansowany

Zakres obowiązków

przyjmowanie nieruchomości do zarządzania, wyszukiwanie nieruchomości do zakupu lub wynajmu, wyszukiwanie najemców (firm), przygotowywanie planów gospodarczych i finansowych, zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom nieruchomości, kontrolowanie realizacji umów dotyczących zarządzanej nieruchomości, zlecanie niezbędnych remontów zgodnie z decyzją właścicieli, rozliczanie zużycia mediów, tworzenie koncepcji wynajmu i struktury najemców, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż. oraz wymaganiami ergonomii, sporządzanie wzorów dokumentów i przekazywanie ich do akceptacji przełożonym, prowadzenie ewidencji i kartotek zasobów oraz dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie danych do rozliczeń mediów komunalnych, współpracowanie z najemcami, przełożonymi, podwykonawcami, administracją, urzędami i innymi służbami w zakresie obsługi nieruchomości, nadzorowanie prac związanych z usuwaniem awarii i usterek technicznych, przygotowywanie informacji, zestawień i danych do planów budżetowych (finansowych), branie udziału w negocjacjach dotyczących zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, praca na terenie województwa śląskiego, praca od poniedziałku do piątku, wynagrodzenie miesięczne + premia

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

Miejsce pracy

41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie